Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; PhpCaptcha has a deprecated constructor in /home/bahc1155/basvuru.bahcelievlerram.com/lib/php-captcha/php-captcha.inc.php on line 71
İstanbul'un Enleri

İstanbul'un Enleri

İstanbul'un Enleri

En Sosyal Lise: “En sosyal okul biziz, en sosyal etkinlikleri biz yapıyoruz…” diyorsanız etkinliklerinizi gösteren fotoğraf ve açıklamaları gönderin, İstanbul’un en sosyal lisesi olmaya aday olun.

En Çevreci Lise: Çevre temizliği, ağaç dikme gibi çevreyi koruma ve yeşertme faaliyetlerinizi açıklaması ve fotoğraflarıyla birlikte gönderin, İstanbul’un en çevreci lisesi olmaya aday olun.

En Sportif Lise: “Spor bizim işimiz, kimse bizden daha sportif olamaz.” diyorsanız yapmış olduğunuz sportif faaliyetleri fotoğraf ve açıklamasıyla birlikte gönderin, değerlendirelim.

En Sanatsal Lise: Sanatı yaşatmak, geliştirmek ve geleceğin sanatçılarını yetiştirmek adına önemli ve güzel çalışmalarınız olduğunu düşünüyorsanız yapmış olduğunuz etkinlikleri fotoğraf ve açıklamalarıyla birlikte gönderin, değerlendirelim.

En Bilimsel Lise: “Bilim ve Teknoloji çağına ayak uyduruyoruz, bilimsel çalışmaların öneminin farkındayız” düşüncesindeyseniz ve bilimsel araştırma, bilişim, teknoloji, robotik, kodlama vb. alanlarda çalışmalarınız varsa, bu çalışmalarınızı fotoğraf ve açıklamalarıyla birlikte gönderin, değerlendirelim.

En Projeci Lise: “Proje bizim işimiz, en güzel projeleri biz yaptık, İstanbul’un en projeci okulu biziz.” diyorsanız yapmış olduğunuz projelerle ilgili fotoğraf ve açıklamaları gönderin, İstanbul’un en projeci lisesi olmaya aday olun.

En Yardımsever Lise: Yardımsever öğrenciler yetiştirmek eğitim camiasının temel görevlerinden. Siz de yardımsever öğrenciler yetiştirmek için okulunuzda güzel faaliyetler gerçekleştirdiğinizi düşünüyorsanız, yapmış olduğunuz etkinlikleri fotoğraf ve açıklamalarıyla birlikte gönderin, değerlendirelim.

En İnovatif Lise: Yeni ve yaratıcı bir fikir, buluş/patent ve onu hayata geçiren dinamik girişimleriniz olduğunu düşünüyorsanız bu fikir ya da buluşunuzla ilgili fotoğraf, belge ve açıklamaları gönderin, değerlendirelim.

En Teknolojik Lise: “Günümüz teknoloji dünyasına bir katkıda da biz bulunduk” ya da “Teknolojik gelişmelerden en etkin yararlanan okul biziz” diyorsanız teknoloji kullanımı ya da keşiflerinizi gösteren fotoğraf, belge ve açıklamanızı gönderin, İstanbul’un en teknolojik lisesi olmaya aday olun.

En Okur-Yazar Lise: En çok okuyan, araştıran ve de şiir, öykü, deneme vs. türlerinde yazılar yazan lisemizi seçiyoruz. Siz de en okur-yazar lise benim diyorsanız çalışmalarınızı fotoğraf ve açıklamalarla birlikte gönderin.


Bahçelievler ilçesindeki okullarımız etik ilkeler çerçevesinde yarışmaya katılamayacaklardır.